rynek pierwotny

Rynek pierwotny

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Branża nieruchomości przeżywa obecnie niesamowity rozkwit. Z uwagi na rosnącą inflację coraz więcej osób lokuje oszczędności właśnie w nieruchomościach. Coraz więcej z nas podejmuje też decyzję o zakupie własnego lokum. Czym kierować się przy wyborze mieszkania? Czy lepsze jest mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego? Czego się wystrzegać? O tym i wielu...

Czytaj więcej

Potomstwo a szukanie mieszkania - cechy lokali przyjaznych dzieciom

Mieszkanie to główna przestrzeń naszej egzystencji, w której śpimy, odpoczywamy, spożywamy posiłki czy wychowujemy dzieci. Z założenia powinna nam się kojarzyć z bezpieczeństwem, prywatnością, spokojem. Jak wygląda idealne mieszkanie dla rodziny? Jakich metraży najczęściej poszukują osoby posiadające potomstwo?

Czytaj więcej

Jesteś singlem i zastanawiasz się nad kupnem mieszkania?

Czy zdarzyło Ci się kiedyś wraz z innymi samotnikami zaśpiewać na imprezie “All the Single Ladies”, a nowe mieszkanie znajomego zaparło Ci dech w piersi? Ach, chyba większość singli marzy o takiej parapetówce, a niektórzy z nich swoje marzenia spełniają! Jakie mieszkania kupują i dlaczego?

Czytaj więcej
Zamknij

Sento dołącza do Grupy
Dom Development

1 lipca LIDER rynku mieszkaniowego w polsce,
dom development s.a. nabył pakiet większościowy akcji sento s.a.